Výstava Svět v barvách v Plzni

Praha plná turistů?

To, co jsem viděl v uličkách exotických zemí, jsem z jisté části najednou mohl vidět i zde. Různé národnosti, uličky plné obchodů, stánků, hudbu na ulici. Začal jsem tedy i Prahu malovat.

Pálava, inspirace nejen umělecká

Mimořádné místo...exotický svět schovaný ve středu Evropy. To je maličká oblast Pálavy, skvělá inspirace pro umělce.

Vernisáž výstavy Jiřího Končela 25.2.2016

Výstava Jiřího Končela "Cesta světem" byla zahájena 25.2.2016 v Rokycanech. Domovem pro obrazy se stal mimořádný prostor Galerie v brance. Objekt galerie je umístěn v historickém domě, který "dýchá" nejen historií, ale především živou spirituální energií...

Výstava Jiřího Končela "Cesta světem"

Duchovní centrum a Galerie v brance Vás zve na vernisáž prodejní výstavy Jiřího Končela - "Cesta světem" dne 25. 2. 2016 od 18 hodinVýstava bude instalována od 25. 2. do 27. 4. 2016.

PERUÁNSKÁ INSPIRACE

Energie života je vzácným darem. V Peru je zřejmý pocit, že život člověka obklopuje a doslova vystupuje z krajiny. Peru není jen o lidech a není jen o přírodě. Je to země vyprávějící příběh celku. 

KRAJINA NEJEN ČESKÁ

Pohled na krajinu, města a vesničky...

MALUJE SE PERU

Co je nového...

Cesta pokračuje

Tentokrát z obrazů nehovoří barevné uličky ani malebné krajinky. Hlavní roli hraje mimika původních obyvatel Austrálie a Nového Zélandu. Kdo mojí tvorbu zná, je jistě připraven na směs emocí, pocitů, klidu i neklidu. Věřte, že obraz ani tolik neodráží svého tvůrce, ale je především zrcadlem jeho pozorovatelů.

Evoluce duše

Dnes je zde taková drobná úvaha, která čas od času člověka přepadne a začne přemýšlet. Jedna taková úvaha odstartovala vznik celého obrazového pásma. Věřím, že mi odpustíte možná méně srozumitelné zamyšlení vyjádřené slovy a najdete si obsah mého rozjímání v samotných obrazech.